«Навчальний транспортний засіб» — рівносторонній трикутник білого кольору з вершиною догори і каймою червоного кольору, в який вписано літеру «Н» чорного кольору (сторона — не менше 200 мм, ширина кайми — 1/10 цієї сторони). Знак розміщується спереду і ззаду на транспортних засобах, що використовуються для навчання водінню (допускається встановлення двостороннього знака на даху легкового автомобіля).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Вид транспорта | автомобиль |
| Поверхность | Не отражающая свет |
| Длина | 200 мм |
| Тип | Информационный знак |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴




