Дорожній знак 1.4.4. Напрямок повороту. Рух праворуч
Пропонуємо дорожні знаки як ті, що є в наявності на складі, так і під ваше замовлення.- Можливий вибір типорозміру(І-, ІІ-, ІІІ-типу), а також виготовимо індивідуальний розмір знаку.
- Матеріал - металеві оцинковані листи, товщиною 0,8 мм.
- Враховано усі параметри стійкості.
- Периметр корпусу укріплений подвійним згином, що забезпечує жорсткість та рівність поверхні знаку.
- Рівномірність світловідбивання плівки при будь-яких атмосферних впливах.
- Зворотня сторона основи знаку покрита фарбою сірого кольору, яка гарантує захист металу від корозії.
- Лицева сторона знаків покрита світловідбиваючою плівкою із стійким ультра-фіолетовим друком, що гарантує експлуатацію знака від 5 до 10 років, в залежності від типу використаної плівки.
- При выполнении знаков с 10-летней гарантией используется дополнительное ламинирование, которое обеспечивает срок эксплуатации знака не менее 10 лет.
Вартість знаку вказана без врахування кріплення та встановлення.
Власне виробництво. Монтаж. Сервіс. Гарантуємо швидке та якісне виконання. Термінове замовлення. Доставка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Поверхность | Светоотражающая |
| Подсветка | Нет |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір (мм) | 500х1120 |
| Матеріал | Оцинкований сталевий лист 0,8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴




