Дорожный знак 4.12. Дорожка для велосипедистов
Пропонуємо дорожні знаки як ті, що є в наявності на складі, так і під ваше замовлення.- Можливий вибір типорозміру(І-, ІІ-типу), а також виготовимо індивідуальний розмір знаку.
- Матеріал - металеві оцинковані листи, товщиною 0,8 мм.
- Враховано усі параметри стійкості.
- Периметр корпусу укріплений подвійним згином, що забезпечує жорсткість та рівність поверхні знаку.
- Рівномірність світловідбивання плівки при будь-яких атмосферних впливах.
- Зворотня сторона основи знаку покрита фарбою сірого кольору, яка гарантує захист металу від корозії.
- Лицева сторона знаків покрита світловідбиваючою плівкою із стійким ультра-фіолетовим друком, що гарантує експлуатацію знака від 5 до 10 років, в залежності від типу використаної плівки.
- При виконанні знаків з 10 річною гарантією використовується додаткове ламінування яке забезпечує термін експлуатації знаку не менш, ніж 10 років.
Вартість знаку вказана без врахування кріплення та встановлення.
Власне виробництво. Монтаж. Сервіс. Гарантуємо швидке та якісне виконання. Термінове замовлення. Доставка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ширина | 700 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Предписывающий знак |
| Поверхность | Светоотражающая |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір (мм) | 602х602 10 років гарантії |
| Производитель | Гамма Центр ЛТД |
| Матеріал | Оцинкований сталевий лист 0,8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 000 ₴



Отправка с 15 мая 2026