Знак для позначення місця ДТП. Для користування працівниками поліції, та комунальними службами. Виконан з сертифікованих свіловідбивних матеріалів Може кріпитись на додаткову стійку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Поверхность | Светоотражающая |
| Подсветка | Нет |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴



