Світловідбивна наклейка (маска) дорожнього знаку 4.18 Суміжні пішохідна та велосипедна доріжки
- Можливий вибір типорозміру(І-, ІІ-типу), а також виготовимо індивідуальний розмір маски знаку.
- Матеріал - світловідбиваюча плівка.
- Рівномірність світловідбивання плівки при будь-яких атмосферних впливах.
Вартість маски знаку вказана без врахування встановлення.
Власне виробництво. Монтаж. Сервіс. Гарантуємо швидке та якісне виконання. Термінове замовлення. Доставка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Производитель | Гамма центр |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 600 мм |
| Тип | Предписывающий знак |
| Поверхность | Светоотражающая |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴




