Знак для позначення місця ДТП. Для користування працівниками поліції, та комунальними службами. Виконано з свіловідбивних матеріалів Має власну стійку - упор для всановлення на дорозі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дополнительная табличка |
| Поверхность | Светоотражающая |
| Подсветка | Нет |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴






