Дорожный знак учебный для изучения правил дорожнього руху допоможе учням молодших класів вивчити важливі правила поведінки на дорозі.
Знак виконано з світловідбивної плівки на композиті. Стійка - з нікельованої труби. Підставка - ламіноване, кромковане МДФ.
При замовленні данного товару вказуйте в примітках номер бажаного знаку згідно ПДР України
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 1200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вес | 3 кг |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Возрастная группа | От 10 лет |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴










