Дорожній знак 1.26. Двосторонній рух
Пропонуємо дорожні знаки як ті, що є в наявності на складі, так і під ваше замовлення.
- Можливий вибір типорозміру(І-, ІІ-типу), а також виготовимо індивідуальний розмір знаку.
- Матеріал - металеві оцинковані листи, товщиною 0,8 мм.
- Враховано усі параметри стійкості.
- Периметр корпусу укріплений подвійним згином, що забезпечує жорсткість та рівність поверхні знаку.
- Рівномірність світловідбивання плівки при будь-яких атмосферних впливах.
- Зворотня сторона основи знаку покрита фарбою сірого кольору, яка після теплової обробки, гарантує захист металу від корозії.
- Лицева сторона знаків покрита світловідбиваючою плівкою із стійким ультра-фіолетовим друком, що гарантує експлуатацію знака від 7 до 12 років, в залежності від типу використаної плівки.
Вартість знаку вказана без врахування кріплення та встановлення.
Власне виробництво. Монтаж. Сервіс. Гарантуємо швидке та якісне виконання. Термінове замовлення. Доставка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Предупреждающий знак |
| Поверхность | Светоотражающая |
| Подсветка | Нет |
| Длина | 20 мм |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Матеріал | Оцинкований сталевий лист 0,8 мм |
| Покриття | Плівка світловідбиваюча |
| Размеры | |
| Розмір (мм) | 700 |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴




