Дорожній знак 1.31.4. Наближення до залізничного переїзду
Пропонуємо дорожні знаки як ті, що є в наявності на складі, так і під ваше замовлення.
- Можливий вибір типорозміру(І-, ІІ-, ІІІ-типу), а також виготовимо індивідуальний розмір знаку.
- Матеріал - металеві оцинковані листи, товщиною 0,8 мм.
- Враховано усі параметри стійкості.
- Периметр корпусу укріплений подвійним згином, що забезпечує жорсткість та рівність поверхні знаку.
- Рівномірність світловідбивання плівки при будь-яких атмосферних впливах.
- Зворотня сторона основи знаку покрита фарбою сірого кольору, яка гарантує захист металу від корозії.
- Лицева сторона знаків покрита світловідбиваючою плівкою із стійким ультра-фіолетовим друком, що гарантує експлуатацію знака від 5 до 10 років, в залежності від типу використаної плівки.
- При виконанні знаків з 10 річною гарантією використовується додаткове ламінування яке забезпечує термін експлуатації знаку не менш, ніж 10 років.
Вартість знаку вказана без врахування кріплення та встановлення.
Власне виробництво. Монтаж. Сервіс. Гарантуємо швидке та якісне виконання. Термінове замовлення. Доставка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма центр |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Предупреждающий знак |
| Поверхность | Светоотражающая |
| Подсветка | Нет |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Покриття | Плівка світловідбиваюча |
| Матеріал | Оцинкований сталевий лист 0,8 мм |
| Размеры | |
| Розмір (мм) | 350х700 |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴



