
Наклейка "Навчальний транспортний засіб" 600*120 мм
40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RZM-60-120
+380 (67) 679-11-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наклейка "Навчальний" 600*120 мм Викона з самоклеючої плівки .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип наклейки | На двері |
| Виробник | Гамма центр |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Мінімальний тираж | 1 шт. |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Вага | 1 кг |
| Поверхня | Не відбиває світло |
| Довжина: | 200 мм |
| Тип | Знак особливих приписів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴



