Двосторонній знак «пішохідний перехід» виготовлений для встановлення на дорогах з великою інтенсивністю руху автотранспорту з метою акцентування уваги водіїв на наближення до пішохідного переходу. У корпусі знака встановлено світлодіоди . Світлодіоди включаються встановленим всередині знака електронними блоками. Режим роботи світлодіодів вибирається при установці і підключені знака - або постійне світіння, або 1 секунда світіння, 1 секунда виключення.
Розмір знака: 800мм х 800мм х 90мм.
Напуга живлення: 12В
Потужність: 82 Вт.
Ступінь захисту IP65.
З жовтою облямівкою 100 мм.
Розмір знака: 800мм х 800мм х 90мм.
Напуга живлення: 12В
Потужність: 82 Вт.
Ступінь захисту IP65.
З жовтою облямівкою 100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гамма центр |
| Країна виробник | Україна |
| Поверхня | Не відбиває світло |
| Підсвічування | Так |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800 ₴






